Resource icon

Plugins Czech subtitles 0.3

Login or Register an account to download this content
GreatPsycho submitted a new resource:

Czech subtitles - my summer car czech subtitles ceske titulky

Hello there!
I made this translation to czech. Probably not all the texts are translated, but at least some. Hope you enjoy!

Ceske titulky ke hre My Summer Car.
Udelal jsem tento preklad do cestiny. S nejvetsi pravdepodobnosti neni prelozene vsechno, chybi diakritika a varuji, ze je to spise 18+, ale ani v originale slusni moc nejsou. :D

Read more about this resource...
 
GreatPsycho updated Czech subtitles with a new update entry:

Update - přeložené rádio

Ahoj!
Tenhle update vás snad potěší. Přidal jsem počeštěné (kromě jedné písničky) titulky k rádiím. Tak si to pořádně užijte. :D

V další verzi plánuji přeložit texty k předmětům, které se zobrazují při přejetí myší. :)

Big thanks to creator of radio subtitles plugin zamp, which made it possible to translate more stuff in-game.

Read the rest of this update entry...
 
GreatPsycho updated Czech subtitles with a new update entry:

Placená čeština

Ahoj všem! Takže prosím pozor, rozmohla se nám tu nová podivná věc. Doneslo se mi, že kdosi prodává češtinu pro My Summer Car. Rád bych se k tomu vyjádřil: Osobně nemám k této češtině přístup a proto nemohu určit, jakým způsobem přesně vznikla, nicméně bych rád poznamenal, že pokud nepoužívá vlastní skript, jde o zkopírovanou práci někoho jiného. Čeština z mojí produkce, stejně tak jako řada dalších překladů pro My Summer Car vznikla na základě pluginu, který je prací autora Chrome. Já...

Read the rest of this update entry...
 

Latest News

Are you buying car setups?

  • Yes

  • No


Results are only viewable after voting.
Back
Top