Vehicles Proszę zaprzestać pobierania Please don't download

Status
Not open for further replies.
Kacper Kobiałka submitted a new resource:

EDM 500 LX (BMW Serii 5 E34) - Mod dodaje do gry BMW E34 (EDM 500 LX)

PL: Mod dodaje EDM 500 LX czyli BMW Serii 5 E34
jeszcze skrypt jeszcze byście nie musi bawić się w Jazdę po pijaka
ENG:
Mod adds EDM 500 LX that is BMW 5 Series E34
I will attach a script yet so that you don't have to play Drunk Driving

PL:Mod w wersji Beta udostępniam tylko tą 1 wersję nie odpowiadam za Aktualizowanie i rozpowszechnianie nowszych wersji tego MODA
A MOD udostępniam gdyż pomimo błędów i niedopracowań jest bardzo dobrym modem i daje mu pełne 10/10
ENG:
Mod in Beta version I only provide this 1 version, I am not responsible for updating and distributing newer versions of this MOD

A MOD is available because, despite errors and underdevelopment, it is a very good modem and gives it full 10/10


Read more about this resource...
 
Last edited:
Ja go udostępniam tylko jak archiwum możesz pobrać lub nie kto ci broni "Mogą mnie zbanować ale nie ja na tym stracę tylko ci którzy chcą się dowiedzieć jak się jeździ tym autem ci którzy mieli mod protoplastę który dawał marne możliwości jazdy z tylnego siedzienia a miałem mod protoplastę i się kiepsko jeździło a tu choć mogę jeździć bardziej normalnie i mogę się pościgać z pierwszym sebixem" Więc jeszcze raz się zastanów chcesz pomagać w budowaniu społeczności fajnego moda czy chcesz niszczyć wszystko a jedyne co twórcy muszą dopracować to tylko
-Model jazdy
-Trzymanie się auta na nawierzchni
-Zmana zegarów z diesela na benzynę
i Tyle
 
Ja go udostępniam tylko jak archiwum możesz pobrać lub nie kto ci broni "Mogą mnie zbanować ale nie ja na tym stracę tylko ci którzy chcą się dowiedzieć jak się jeździ tym autem ci którzy mieli mod protoplastę który dawał marne możliwości jazdy z tylnego siedzienia a miałem mod protoplastę i się kiepsko jeździło a tu choć mogę jeździć bardziej normalnie i mogę się pościgać z pierwszym sebixem" Więc jeszcze raz się zastanów chcesz pomagać w budowaniu społeczności fajnego moda czy chcesz niszczyć wszystko a jedyne co twórcy muszą dopracować to tylko
-Model jazdy
-Trzymanie się auta na nawierzchni
-Zmana zegarów z diesela na benzynę
i Tyle
idioto autor moda chce żeby go usunięto a nie tutaj masz co napisał: to all who liked the mods, In the future, all mods are private and will only be published on certain servers. At the top, the EDM was taken down from nexus and I ask you to delete the mod. sincerely, BrennFuchS.
 
Status
Not open for further replies.

Latest News

To join the OverTake Racing Club races I want them to be: (multiple choice)

  • Free to access

    Votes: 229 88.4%
  • Better structured events

    Votes: 47 18.1%
  • Better structured racing club forum

    Votes: 36 13.9%
  • More use of default game content

    Votes: 38 14.7%
  • More use of fixed setups

    Votes: 69 26.6%
  • No 3rd party registration pages

    Votes: 88 34.0%
  • Less casual events

    Votes: 23 8.9%
  • More casual events

    Votes: 84 32.4%
  • Other, specify in thread

    Votes: 14 5.4%
Back
Top