Mirek Jakeš - Škoda Fabia R5 - 2020

DiRT Rally 2.0 Mirek Jakeš - Škoda Fabia R5 - 2020 1.2

Login or Register an account to download this content
Menší tip, divil jsem se proč je auto matné, a zjistil jsem, že sr5_main_s je prostě průhledný skin, což je špatně tudíž ve hře vypadá matně. Dá se opravit tím, že se přes nefs editor otevře soubor sr5.nefs a v něm je složka livery_user - sr5_tex_high ve které je právě soubor sr5_main_s (viz obrázek)
 

Attachments

  • 2020-04-19 (13).png
    2020-04-19 (13).png
    291.1 KB · Views: 151
Díky! Tak jak jsem to dělal jsem to našel v návodu - podle kterého jsem se to učil, že to je jako náhrada :)) spiš ted díky tobě jsem zjistil, že mám starý pssg ego editor :D a ten s těmito formáty stínů neumí pracovat - takže velký dík jdu to zkusit vylepšit :)
 
Díky! Tak jak jsem to dělal jsem to našel v návodu - podle kterého jsem se to učil, že to je jako náhrada :)) spiš ted díky tobě jsem zjistil, že mám starý pssg ego editor :D a ten s těmito formáty stínů neumí pracovat - takže velký dík jdu to zkusit vylepšit :)
Ještě to funguje tak, že to jde od zelený po červenou, zelená je matná, červená lesklá a fialová je metalíza, kdyžtak ti můžu tohle poslat třeba skrz google disk (mám to jen pro vlastní účely, za žádnou cenu nebudu vydávat někam cizí dílo)
 

Attachments

  • 2020-04-19_31_1.jpg
    2020-04-19_31_1.jpg
    462.1 KB · Views: 146
Aha - to jsou pro mě nový věci - tušil jsem že to nějak tak je, ale jak prešně to ne :) už jsem tam dal ten z user a je to lepší máš pravdu. Já se právě díval už i na tvůj skin toho Araie (mimochodem hodně luxusní práce) - a udělat takhle svuj fialovo-zelenej bych nevěděl jak teda :D to je celkem nad moje schopnosti asi zatím.

A měl bych ještě dotaz nenapadá tě co může dělat že ty okna jsou šedý místo černý? Používám na to normálně okna z templates.

Poznámka 2020-04-20 105111.jpg
 
Aha - to jsou pro mě nový věci - tušil jsem že to nějak tak je, ale jak prešně to ne :) už jsem tam dal ten z user a je to lepší máš pravdu. Já se právě díval už i na tvůj skin toho Araie (mimochodem hodně luxusní práce) - a udělat takhle svuj fialovo-zelenej bych nevěděl jak teda :D to je celkem nad moje schopnosti asi zatím.

A měl bych ještě dotaz nenapadá tě co může dělat že ty okna jsou šedý místo černý? Používám na to normálně okna z templates.

View attachment 364756
Občas (spíš často) to dělá po tom co se změní něco, třeba že se přidá jméno, číslo atd. Dělá to i kol, šedá bočnice, také u rámu dveří, u subara jsem se s tím hodně trápil. Vlastně se tomu nedá předejít, ale stačí jen zvětšit kontrast u té šedé a mělo by to být v pořádku
 
Díky moc. Máš pravdu u kol se mi to taky stává. Fakt díky! Jinak jestli by jsi mi to teda mohl poslat skrz ten disk tu fabii bych na to ještě nakoukl jak jsi to vylepšil ty.
 
Tak jsem to Polo zkusil taky vylepšit :)
 

Attachments

  • Poznámka 2020-04-20 164430.jpg
    Poznámka 2020-04-20 164430.jpg
    242.2 KB · Views: 155
  • Poznámka 2020-04-20 164430_.jpg
    Poznámka 2020-04-20 164430_.jpg
    194.2 KB · Views: 130

Latest News

What's needed for simracing in 2024?

  • More games, period

  • Better graphics/visuals

  • Advanced physics and handling

  • More cars and tracks

  • AI improvements

  • AI engineering

  • Cross-platform play

  • New game Modes

  • Other, post your idea


Results are only viewable after voting.
Back
Top