Plugins [PLUGIN] Polish Subtitles //// Porzucone - przejdź na n*xusmods

  • Thread starter Deleted member 156929
  • Start date
Status
Not open for further replies.
D

Deleted member 156929

  • Deleted member 156929

MergarGirgar submitted a new resource:

[Plugin] Texts in POLISH (Subtitles, Status, Days) - Polish Subtitles (Polskie Tłumaczenie)

[EN] There is only the text file to place in the files of Roman266
[PL] To jest tylko i wyłącznie zmieniony tekst w modzie autora Roman266
UWAGA: Gra nie jest w pełni przetłumaczona, przedmioty oraz inne rzeczy są w języku angielskim!
Niestety jest bez polskich znaków a także mogą być błędy w tłumaczeniu.
Zapraszam do oceniania, komentowana. Wezmę każdą uwagę do następnej poprawki.
Jeszcze szybciej wezmę pod uwagę jeśli napiszesz mi na profilu steam:...

Read more about this resource...
 
  • Deleted member 156929

Thanks :D
Dzięki ziomal, dobra spolszczenie. Też chciałem zrobić ale nie wiedziałem jak bo polskie znaki nie działają :D
Powiem tak, dogadałem się z Romanem266 i robię właśnie tłumaczenie z polskimi napisami. Dopóki Roman nie rozbuduje swojej modyfikacji, tylko i wyłącznie dialogi będą wspierane.
 
Drobny błąd w tłumaczeniu dialogów sklepikarza. W jego dialogach słowo "punk" oznacza gówniarza a nie tak jak ty to napisałeś. Poza tym nic dodać, nic ująć. Tylko polskie znaki ale to nie twoja wina bo czcionka w grze nie wspiera polskich znaków.
 
  • Deleted member 156929

Drobny błąd w tłumaczeniu dialogów sklepikarza. W jego dialogach słowo "punk" oznacza gówniarza a nie tak jak ty to napisałeś. Poza tym nic dodać, nic ująć. Tylko polskie znaki ale to nie twoja wina bo czcionka w grze nie wspiera polskich znaków.
Właśnie ogarniam inny plugin który będzie wspierał polskie znaki. Powinna być bardziej dopracowana.
 
  • Deleted member 156929

Coś ci się ogólnie stało. Pisze że jest wersja 2.0, a przy pobieraniu plik ma nazwe "Subtitle 102(1), a gdy to zainstalowałem to mam ruskie napisy xd
Powinno teraz działać, zła wstawka :p
 
  • Deleted member 156929

Mogę do polskiej paczki dorzucić serial do moda na VHS :)
Przerobiony na OGV Pierwszy odcinek Initial D :D
(Bo czemu nie?)
Znaczy świetnie by było gdyby kilka osób stworzyło jedną wielką polską paczkę. Ja zająłbym się tłumaczeniami, ktoś grafiką, a ktoś innymi rzeczami typu właśnie filmy bądź muzyka :) Jakby coś to odezwij się do mnie, kontakt masz :)
 
  • Deleted member 156929

Mam problem bo wgrałem to i potrzeby mam po hiszpańsku teksty z telefonu po rosyjsku a wypowiedzi postaci po polsku
Sorka, znów musiałem wgrać przypadkowo inny plik. Teraz powinien być okej, ponieważ sam go używam :p
 
Status
Not open for further replies.

Latest News

Online or Offline racing?

  • 100% online racing

    Votes: 70 7.3%
  • 75% online 25% offline

    Votes: 99 10.4%
  • 50% online 50% offline

    Votes: 139 14.6%
  • 25% online 75% offline

    Votes: 265 27.8%
  • 100% offline racing

    Votes: 377 39.5%
  • Something else, explain in comment

    Votes: 4 0.4%
Back
Top