Plugins [PLUGIN] Polish Subtitles //// Porzucone - przejdź na n*xusmods

  • Thread starter Deleted member 156929
  • Start date
Status
Not open for further replies.
  • Deleted member 156929

Nie możliwe, wrzucałem plik z swojego folderu z grą... Sprawdź czy na 100% wrzuciłeś Plugin do dobrego folderu z modami.
 
  • Deleted member 254134

masz jakas liste podmienionych stringow zeby ja porownac z ta ktora opublikowal GITIX?
 
  • Deleted member 156929

masz jakas liste podmienionych stringow zeby ja porownac z ta ktora opublikowal GITIX?
Oczywiście że mam, tu masz linki z imgura:
https://imgur.com/a/h0RSusw
https://imgur.com/a/6FzRzBA
Po lewej jest moje, po prawej tego gnojka. Rozmawiałem z nim nawet na Steamie i nie zgodził się usunąć swojego tłumaczenia, twierdząc że robił to wszystko sam. Mógł zdekompilować .dll, ponieważ wrzucałem dwie wersje tłumaczenia. Jedno było Romana, gdzie wystarczyło pozmieniać zmienne w notatniku, a tłumaczenie Chrome było już w C# gdzie wystarczy dekompilator typu ILSpy by podejrzeć zawartość.
 
  • Deleted member 156929

Nie wierzę żeby robił to wszystko sam, ponieważ zmienne które nie były zmienione przezemnie (nowe update i dialogi) były przetłumaczone w google tłumaczu, np.: Take fine = Odbierz mandat, kiedy u niego to było " Podejmuj w porządku" Wątpie, by nawet spędził w tej grze trochę czasu. Był nawet poradnik na Steamie który on sam skomentował, więc niemożliwym jest by nie wiedział już o moim tłumaczeniu.
 
  • Deleted member 156929

Thanks :D
Dzięki ziomal, dobra spolszczenie. Też chciałem zrobić ale nie wiedziałem jak bo polskie znaki nie działają :D
Mogłem użyć pluginu Roman266, ale wtedy czcionka się lekko załamywała, czego nie chciałem w grze, bo mi poprostu wizualnie nie pasowała, więc trzymam się jak narazie Chrome. Jeśli nie zupdateuje swojego moda, przerzucę się znowu na Romana.
 
blad my summer car.png Siema. Mógłbyś napisać jak naprawić ten błąd ?
 
  • Deleted member 156929

MergarGirgar updated [PLUGIN] Polish Subtitles with a new update entry:

Aktualizacja tekstów + wsparcie dla niektórych modów.

Tak jak zwykle, dodałem małe kosmetyczne zmiany, tak samo jak i teksty. Dodaję do paczki również tłumaczenie radia z mojego poprzedniego moda, oraz patch dla komputera oraz teletekstu. Nie wszystkie stacje są przetłumaczone. Próba instalacji tłumaczeń radia bez tłumaczenia głównego może powodować błędy z polskimi znakami. Jeśli chcesz usunąć modyfikacje z radiem w folderze Mods usuń plik "RadioSubtitles.dll"

Read the rest of this update entry...
 
Status
Not open for further replies.

Latest News

Online or Offline racing?

  • 100% online racing

    Votes: 100 7.9%
  • 75% online 25% offline

    Votes: 132 10.4%
  • 50% online 50% offline

    Votes: 180 14.2%
  • 25% online 75% offline

    Votes: 354 27.9%
  • 100% offline racing

    Votes: 496 39.1%
  • Something else, explain in comment

    Votes: 5 0.4%
Back
Top