DiRT Rally 2.0 Škoda Fabia R5 - Jan Černý TipCars Pražský Rallysprint 2019

Status
Not open for further replies.
jirka2951 submitted a new resource:

Škoda Fabia R5 - Jan Černý TipCars Pražský Rallysprint 2019 - Jan Černý Škoda Fabia

Car: ŠKODA Fabia R5
Rally: TipCars Pražský Rallysprint 2019
Driver: Jan Černý
Co-driver: Martin Tureček
Replaces livery number 1
How to install: Simply copy paste sr5 folder into DiRT Rally 2.0/cars or use deLivery. If you have any problems with installation, leave a comment in discusion section.
Don't delete sr5.nefs!

View attachment 385935






If you like my creation and want to support my work, you can donate here https://paypal.me/Randamu?locale.x=cs_CZ

Do...

Read more about this resource...
 
Pane Vajík vy si nedáte říct. Opět sem Vám to nahlásil. Opět využíváte mou práci bez mého souhlasu. Přečtěte si autorský zákon.
 
Last edited:
m to nahlásil. Opět využíváte mou práci bez mého souhlasu. Ještě jednou najdu svůj design a podám na Vás trestní oznámení. Přečtěte si autorský zák
Pane Vajík vy si nedáte říct. Opět sem Vám to nahlásil. Opět využíváte mou práci bez mého souhlasu. Ještě jednou najdu svůj design a podám na Vás trestní oznámení. Přečtěte si autorský zákon.
Pane Bukaj, proč opět? Mne jste nenahlásil nic v minulosti a ani jsem žádnou Vaši práci nepoužil... Každopádně ano, neptal jsem se o svolení Vás, ale Honzy Černého, pokud je to špatně tak se Vám omlouvám. S přáním krásného dne, Pan Vajík :)
 
Last edited:
Pane Bukaj, proč opět? Mne jste nenahlásil nic v minulosti a ani jsem žádnou Vaši práci nepoužil... Každopádně ano, neptal jsem se o svolení Vás, ale Honzy Černého, pokud je to špatně tak se Vám omlouvám. S přáním krásného dne, Pan Vajík :)

Honza Černý Vám nemá co dávat práva na užití designu, jel pouze jako záskok za Romana Odložilíka a s tímto autem, týmem ani designem nemá nic společného. Tudíž Vás prosím o smazání. Děkuji za pochopení
 
Honza Černý Vám nemá co dávat práva na užití designu, jel pouze jako záskok za Romana Odložilíka a s tímto autem, týmem ani designem nemá nic společného. Tudíž Vás prosím o smazání. Děkuji za pochopení
Dobře, myslel jsem že to stačí. Díky za vysvětlení.
 
Status
Not open for further replies.

Latest News

How long have you been simracing

  • < 1 year

    Votes: 310 15.5%
  • < 2 years

    Votes: 212 10.6%
  • < 3 years

    Votes: 207 10.3%
  • < 4 years

    Votes: 157 7.8%
  • < 5 years

    Votes: 271 13.5%
  • < 10 years

    Votes: 232 11.6%
  • < 15 years

    Votes: 150 7.5%
  • < 20 years

    Votes: 118 5.9%
  • < 25 years

    Votes: 89 4.4%
  • Ok, I am a dinosaur

    Votes: 259 12.9%
Back
Top