1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
Dismiss Notice
Like RaceDepartment on Facebook.

F1 season 2012 polish language file V1.0

Discussion in 'F1 2011 Mods' started by Tomek, Feb 23, 2012.

1. Aktualizacja zawiera wszystkie nazwiska kierowców z sezonu 2012, nazwy bolidów, zespołów, statystyki zespołów.
    The update contains all the names of the drivers from the season 2012, the names of the cars, teams, team statistics.

V1.1
    -Dodany Vitalij Petrov

V1.2
    - Aktualne daty treningów, kwalifikacji i wyścigów
    - Nazwa toru w Turcji zamieniona na Bahrain

V1.3
    -Aktualizacja spolszczenia do modu Mr Pibb's 20 race season upgrade

Download V1.3 http://www.mediafire.com/?j1lyvwsn40fmo22

Instalacja: Rozpakuj archiwum do katalogu instalacyjnego F1 w 2011 roku. Nie zapomnij utworzyć kopię zapasowych plików.

Installation: Extract the archive into the installation directory F1 in 2011. Don't forget to backup your files before.

2. heheh po zamianie plikow gra sie nie urochamia ;)

3. Qualcuno può fare il file 2012 della lingua italiana ???? grazie in anticipo ...

4. po polsku prosze heeh

5. U mnie działa w 100 %. Dzięki !

Jetaxx u Ciebie może nie działać bo może nie masz wgrane Mr Pibbs 2012 update, a jeśli masz to może złą bazę danych wybrałeś przy wgrywanie moda 2012. U mnie tak czy owak działa.

6. Ktoś może zrobić plikowi 2012 języka włoskiego? Z góry dziękuję ...

7. Baza danych nie jest wymagana spolszczenie zmienia tylko napisy w grze a baza danych narodowości statystyki itp

8. No jo nie pomyślłem.

9. szymon thx dziala

10. Proszę pytać o język włoski zaktualizowana do roku 2012 ... Dzięki chłopaki ...;)

11. Version V1.1
    Added Vitaly Petrov
    Dodany Vitaly Petrov

12. nice work

13. Jak wrzucic do gry kask ktory samemu sie zrobilo w PS-ie?

14. Nowa wersja w pierwszym poście

15. Does it works on english version????